Про компанію

Ми займаємося подорожами тому, що нам самим дуже цікаво знайомитися з нашою планетою не по картинках в підручнику географії і не по фотоальбам друзів, а на власні очі. Адже набагато краще не облизуватися розповідями колег, які повернулися з відпустки, а на власні вуха чути шум Ніагарського водоспаду, вдихати запах тропічних квітів, насолоджуватися теплою прозорою водою океану, бачити своїми очима дивовижних кольорових риб, засмагати під променями ласкавого сонця, відчувати приємне тремтіння в колінах після спуску зі сніжної вершини ...

Ми любимо подорожувати і хочемо, щоб і Ви раділи поїздці в кожну країну світу, відчували себе там комфортно і поверталися додому свіжими.

Ми чуйно слухаємо наших клієнтів і намагаємося організувати їм саме таку поїздку, про яку вони мріють. Затишний недорогий готель в тихій бухті або стильні апартаменти в місті, де повітря іскриться драйвом і пригодами? Все буде так, як захочете Ви. Всі клопоти ми візьмемо на себе. Вам залишиться тільки розслабитися і насолоджуватися новим світом, який відкриється вам, коли ви почнете відпочивати з нами.

Клієнти Dolce Travel ось уже 23 роки подорожують по світу без турбот. Адже ми приділяємо увагу кожному побажанню і опрацьовуємо Вашу поїздку до найдрібніших деталей.

Ви можете подорожувати поодинці, а можете з коханою людиною, кращим другом або навіть з усіма вашими колегами. Ми підберемо те, що сподобається всім, і Ваша подорож обов'язково вдасться.

Ми не просто туристичне агентство, якій перепродає те, що організують інші. Ми самостійний туроператор, тому, працюючи з нами, ви витрачаєте менше грошей і отримуєте найсвіжішу інформацію від першоджерела.

А головне, в наших силах втілити в життя будь-яку вашу мрію, будь то подорож на Таїті або в Антарктиді.

Сробуйте світ на смак разом з Dolce Travel!

Позвоните нам : (044) 486 80 30